Tuesday, February 3, 2015

"Jupiter Ascending" Basın Gösterimi Sonrası EleştirilerSerkan Çellik: Cesur bir B filmi. Başlarda ucuzluğundan gözüm acıdı, sonra müthiş eğlendim. İşaretler, The Matrix, Game of Thrones, Star Wars, Geleceğe Dönüş gibi sayısız filme gönderme var. Üçlemeye yetecek kadar malzeme mevcut.

Banu Bozdemir: Jupiter Ascending, Wachowskiler'in vasat filmi olarak yazılsın bir kenara.

Kerem Sanatel: Wachowskilerle çok dalga geçecekler, inanmayın. Lazer bombardımanıyla düğün basılan bir filmi öperim ben.

Kerem Akça: Jupiter Ascending her yönetmenin reflekslerinin körelebileceğini kanıtlıyor sanki bir kez daha. Tatum'a ise hiç girmeyelim.

Halil İbrahim Sağlam: Jupiter Ascending o kadar eğlenceli ki. Kurgu yine harika, müzikler, renkler, kalabalık karakterler geçidi, sayısız göndermeler. Fanteziye doydum. Eddie Redmayne özellikle iyi. Tabii "Matrix de Matrix" diyip Wachowskilerin muhteşem hayal dünyalarını ve diğer bütün harika yapıtlarını görmezden gelen kitle yine hakkını yiyecektir, orası kesin!

Tuğçe Madayanti: Jupiter Ascending'te 36 ayak nolu abla, 44 ayak nolu abinin uçan botunu nasıl giydi? Tek önemsediğim kısmı bu, siz anlayın filmin gerisini.

Funda Lina: Sağlam temposuyla iyi bir film olmuş. Filmin süresini algılamak mümkün değil. Başladığı gibi bitti.

Murat Tırpan: Wachowskies descending!

Berna Mutlu Aytekin: Wachowski kardeşlerin filmlerini seviyorsanız, çizgi aynı, seversiniz.

Müjde Işıl: Wachowski kardeşler, Matrix sonrası sinema kariyerlerinde kırmızı ve mavi haptan hangisini alacaklarına karar verememiş gibi davranıyorlar.
No comments:

Post a Comment

Ne Gelmiş?