Wednesday, September 25, 2013

"Blue Jasmine" Basın Gösterimi Sonrası EleştirilerHalil İbrahim Sağlam: Çok eğlenceli, lezzetli ve aynı zamanda depresif. "And the Oscar goes to Cate Blanchett" sözünü duymamız kesin gibi duruyor. Sally Hawkins de performansıyla mutlaka adaylık alacaktır.

Burak Göral: Bize yine iyi ki "Woody Allen" var dedirtti. Birkaç yerde tekrara düşse de duygusu, dramı, mizahı çok iyi dengelenmiş bir senaryo ve olağanüstü, büyüleyici, muhteşem bir Cate Blanchett sizi bekliyor.

Melis Pirlanti: Bu kadar depresif bir öyküyü böyle sıkmadan, keyifli ve rengarenk anlatabilmek. Özellikle Cate Blanchett alkışı hakediyor.

Janet Barış: Woody Allen'ın son filmi Blue Jasmine adının Jeanette olmasını beğenmeyen Jasmine üzerine kurulu, oysa bence gayet havalı Jeanette.

Hilal Çetinder: Keyifli mi keyifli Blue Jasmine'le bir kez daha gördük ki, Cate Blanchett nefis.

Banu Bozdemir: Su gibi akıp gidiyor, Cate Blanchett performansı tabii ki filme çok şey katıyor, Woody Allen severler kaçırmasın.

Alper Turgut: Woody Allen abimizin her filmini severim, son eseri Blue Jasmin'i de sevdim haliyle. Ve Cate Blanchett, ne desek boş, kelimeler tükeniyor.

Müjde Işıl: Woody Allen'ın son yıllardaki "turistik" gezilerinden bıkanlar için eskiye dönüş filmi gibi. Blanchett dişi Allen rolünde muhteşem.

Ali Ulvi Uyanık: Harikasın Woody! Filmlerini seyretmek ayrı, yazmak ayrı bir keyif.

Numan Serteli: To Rome with Love'la adeta dibe vuran Woody Allen, kalemini ve yönetmenliğini ciddiye aldığı anda zirveyi göreceğini Blue Jasmine ile kanıtlıyor.


No comments:

Post a Comment

Ne Gelmiş?