Tuesday, August 27, 2013

"The Conjuring" Basın Gösterimi Sonrası EleştirilerMüjde Işıl: Paranormal olayları sahte belgesel ve buluntu film formatında izlemekten bıkanlara, 'testereci' James Wan'ın The Conjuring'i iyi gelecek.

Banu Bozdemir: Türün sevenlerine klasik ve başarılı bir korku deneyimi sunuyor.

Halil İbrahim Sağlam: Bir miktar hayal kırıklığı yaratsa da şimdilik 2013'in en iyi korku filmi. 70'ler atmosferi ve James Wan faktörü öne çıkıyor.

Seçil Toprak: Yarattığı atmosfer ve dönem filmi olarak dikkate değer bir film. Korku nüveleri filme iyi yedirilmiş. Gerilimi hep yukarıda tutmayı başarıyor. Konu itibariyle pek çok filmle karşılaştırılacaktır tabii. Exorcist benim için tepe noktadır, onu geçmiyor.

Utku Ögetürk: Son zamanların tartışmasız en iyi korku filmi. Türün hayranlarını mest edecek.

Kerem Akça: James Wan tekinsizliğinden güç alan iyi çekilmiş bir korku filmi.

Hilal Çetinder: The Conjuring, yine dinle besleniyor ve inanç her şeyin önüne geçiyor, doğal olarak!

Güzin Tekeş: Korku klişelerini iyi kullanan bir film ama boşlukları var. Finali de korku türüne hakim olanları tatmin etmeyebilir. 

Numan Serteli: The Conjuring için yılın en overrated filmi diyebilir miyiz? Kesinlikle evet! En büyük sponsorunun Vatikan olma ihtimali? Yüzde yüz!


1 comment:

  1. Çok başarılı bir film olmuş.James Wan da korku filmleri konusunda çok başarılı olduğunu ispat etti.Insidous'dan sonra yine çok iyi bir film.

    ReplyDelete

Ne Gelmiş?